•  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
 
 
 

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ Октомври

МАЙСТОРИ

от Рачо Стоянов
постановка Орлин Дяков

13 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

КОЙТО ТРЯБВА

от Александър Урумов
с КАМЕН ВОДЕНИЧАРОВ
Гостува ДТ - Сливен

14 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

15 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

ПРОФЕСИЯ ЛЪЖЕЦ

от Сергей Кършигоров
сценарий, постановка и сценография
СТЕФАН /ТЕДИ/ МОСКОВ
Гостува на ЕСЕНЕН ТЕАТРАЛЕН САЛОН 20 - 24 ОКТОМВРИ

22 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

БЕЗ ЗЕСТРА

от Ал. Н. Островски
постановка Маргарита Мачева

ЕСЕНЕН ТЕАТРАЛЕН САЛОН 20 - 24 ОКТОМВРИ

24 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

БЕЗ ЗЕСТРА

от Ал. Н. Островски
постановка Маргарита Мачева

27 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

МАЙСТОРИ

от Рачо Стоянов
постановка Орлин Дяков

28 Октомври 2014 - 19:00 часа
Голяма сцена

 
 
 

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ Октомври

ДОЛУ ОРЪЖИЯТА

от Берта фон Зутнер
постановка Джейрун Цино
Гостува Театър "Пигмалион" - Виена

10 Октомври 2014 - 19:00 часа
КАМЕРНА ЗАЛА
"СЛАВИ ШКАРОВ"

ДВЕ

от Таня Шахова
постановка Юрий Дачев
с БОЙКА ВЕЛКОВА и МАРИЯ КАВАРДЖИКОВА
Гостува НТ "Иван Вазов" - София на
ЕСЕНЕН ТЕАТРАЛЕН САЛОН 20 - 24 ОКТОМВРИ

21 Октомври 2014 - 19:00 часа
КАМЕРНА ЗАЛА
"СЛАВИ ШКАРОВ"

ЯВОРОВ, ЛОРА И МИНА В ЧАСА НА СИНЯТА МЪГЛА

сценарий и постановка Бойко Илиев
с ИВАН РАДОЕВ и ЕЛЕНА ПЕТРОВА
Гостува на ЕСЕНЕН ТЕАТРАЛЕН САЛОН 20 - 24 ОКТОМВРИ

23 Октомври 2014 - 19:00 часа
КАМЕРНА ЗАЛА
"СЛАВИ ШКАРОВ"

 
 
 

Няма представления.

 
 
 

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ Октомври

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

гр. Сливен

Драм. театър

07 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

МАЙСТОРИ

от Рачо Стоянов
постановка Орлин Дяков

Международен фестивал на театрите от дунавските страни

гр. Гюргево, Румъния

Театър "Тудор Виану"

08 Октомври 2014 - 19:30 часа
Турнета

МАЙСТОРИ

от Рачо Стоянов
постановка Орлин Дяков

с. Бръшлян

Читалището

11 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

гр. Берковица

Читалището

16 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

гр. Бургас

Драм. театър

22 Октомври 2014 - 17:00 часа
Турнета

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

гр. Бургас

Драм. театър

22 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

гр. Горна Оряховица

Читалището

23 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

МИНИСТЪРЪТ ЖЕНКАР

по „Новото пристанище” от Ст. Л. Костов
постановка Пламен Панев

29 Октомври 2014 - 19:00 часа
Турнета

 
 
 
 

Кое ви впечатли най-силно в първия за новия сезон спектакъл "Без зестра"?

Total votes: 13